poniedziałek, 24 grudnia 2012

Świątecznie

Kiedy to było... Fakt, dopiero tydzień temu. A mnie się wydaje, że już miesiąc minął... Bawiłyśmy się z Laurą w pierniczkowo. :) Nie dość, ze zwaliłam się jej na głowę, to jeszcze przywlokłam z sobą przeziębienie i całą niedzielę przeleżałam pod kocami, pojona przez nią jakimiś dobroczynnymi wywarami. Pomogły. Nie wiem, czy sama dałabym radę się tak wykurować.
Teraz czekam na wolne chwile, żeby wziąć igłę do ręki. Nie było mi to dane chyba już od co najmniej miesiąca...
Ale dość narzekania. W końcu jest pięknie, dziś Wigilia, a przez dwa świąteczne dni nawet nie pomyślę o pracy, obiecuję! Będę się objadać naszymi pierniczkami:
Pierwszy raz robiłyśmy takie zwierzaczki i stwierdzamy, że świetnie się nadają. Szczególnie te jeże i wiewiórki - urocze są. :)
A tu już bardziej tradycyjnie.
I prawie cała reszta. Nie licząc tych zjedzonych w celu uzupełnienia sił ;) i tych o specjalnym przeznaczeniu. :)
Frajdy miałyśmy mnóstwo, jak co roku. Żal będzie zjadać...

A że dziś już Wigilia, więc dzieląc się z Wami opłatkiem chciałybyśmy życzyć Wam przede wszystkim zdrowia i dobra - tego, które dajemy i tego, które dostajemy. Życzymy nadziei i radości, otwartości w dzieleniu się sobą, swoimi pasjami, miłością - by wszystkim nam było lepiej, dziś, w Święta i w całym nadchodzącym Nowym Roku!

3 komentarze:

 1. cudnie spierniczyłyście te pierniki ;)))))
  Niech te święta sprawią,
  że będziecie potrafili cieszyć się tym co macie.
  Niech marzenia zmienią się w cele,
  do których będziecie dążyć.
  Niech nie zabraknie Wam miłości i wsparcia,
  żeby pokonać przeciwność losu.
  Niech przyjaciele i rodzina pokazują Wam
  jak wyjątkowi jesteście.
  Wesołych świąt życzy Justyna

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić.
  Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!

  OdpowiedzUsuń